Aktuality

Vyrovnávací kurz matematiky

Katedra matematiky nabízí studentům možnost si před začátkem výuky v zimním semestru zopakovat základní důležitá témata ze středoškolské matematiky. V průběhu studia na VŠE většina studentů bude muset absolvovat matematický kurz a proto je potřeba mít pevné základy, na které se bude navazovat. Cílem „Vyrovnávacího kurzu matematiky“ je zopakovat si a hlavně ujasnit základní matematické […]

Vyrovnávací kurz matematiky

Rektor VŠE ocenil nejlepší pedagogy roku 2023

V úterý 5. března se rektor VŠE, Petr Dvořák, setkal s nejlepšími pedagogy z Vysoké školy ekonomické v Praze a ocenil jejich vynikající práci. Jako nejlepší vyučující na FIS byla oceněna RNDr. Irena Sýkorová, Ph.D. z katedry matematiky. Pro vyhodnocení Pedagoga roku byla použita data získaná ze studentských evaluací, které se zaměřovaly na kvalitu pedagoga […]

Rektor VŠE ocenil nejlepší pedagogy roku 2023

Průběžný test v LS 2023/2024

V LS 2023/2024 se průběžný test (4MM101 i 4MM106) bude psát v týdnu od 15. 4. 2024.

Průběžný test v LS 2023/2024

Přípravné kurzy z matematiky

Právě probíhá zápis do 32-ti hodinových přípravných kurzů na přijímací zkoušky z matematiky. Kurzy probíhají prezenčně i on-line. Přihlašování zde.  

Přípravné kurzy z matematiky

Den otevřených dveří VŠE

Den otevřených dveří na VŠE bude probíhat 19. 12. 2023 na Žižkově i online. Pro více informací navštivte Den otevřených dveří VŠE.

Den otevřených dveří VŠE

Upozornění před zkouškou z matematiky

Během zkoušky z matematiky není povoleno používat jakékoli elektronické pomůcky (kalkulačky, mobily, atd.). Tyto předměty musí zůstat v uzavřené tašce. Na stole smí ležet pouze čisté papíry, psací potřeby a průkaz totožnosti. Nedodržení podmínek, např. mobil na viditelném místě, je důvodem k ukončení zkoušky.

Upozornění před zkouškou z matematiky

Opatření děkana FIS

Opatření děkana FIS č.2/2015 S účinností od 1. 10. 2015 se zakazuje používat při všech typech testů a zkoušek na Fakultě informatiky a statistiky mobilní telefony a jinou komunikační techniku. Porušení tohoto zákazu bude důvodem pro zahájení disciplinárního řízení. doc. RNDr. Luboš Marek, CSc Opatření děkana FIS č.2/2002 Každý student je povinen u zkoušek a […]

Opatření děkana FIS

Průběžný test

Průběžný test letos nahradí stejně bodovaný domácí úkol. Zadání dostanete do 9. 4., úkol vypracovaný vlastní rukou odevzdáte svému cvičícímu do 23. 4.

Průběžný test

Zahájení náhradní výuky

Výuka v LS 2019/2020 bude pokračovat samostudiem. Kontakt s vyučujícím bude fungovat prostřednictvím emailu. Jako doplněk výuky doporučujeme e-learning (https://www.matematikavsem.cz). V základním kurzu pokračujeme determinanty (https://www.matematikavsem.cz/linearni-algebra-2951.html).

Zahájení náhradní výuky

Změna úředních hodin

S ohledem na aktuální vládní opatření proti dalšímu šíření nákazy Covid-19 budou od 1. 10. 2021 úřední hodiny katedry matematiky ve čtvrtek 10:30 – 12:30 JM 308 po předchozí e-mailové domluvě. Veškeré informace a požadavky prosím pište na e-mail: jana.buncova@vse.cz. Děkujeme za pochopení

Změna úředních hodin

Weby Vysoké školy ekonomické v Praze využívají pro optimalizaci svého obsahu a poskytovaných služeb cookies. Prosíme o udělení souhlasu s jejich uložením.
Zobrazit více informací

Vyberte služby, pro které chcete povolit využívání cookies: