Přípravné kurzy z matematiky

Vysoká škola ekonomická v Praze pravidelně pořádá přípravné kurzy z matematiky k přijímacím zkouškám na VŠE. Tyto kurzy jsou jediné, ve kterých vyučují pracovníci katedry matematiky VŠE. Absolvování kurzu výrazně zvětšuje šanci na úspěch u přijímacího řízení. Kurzy jsou v rozsahu 52 hodin, 40 hodin a 32 hodin.

Přípravné kurzy k přijímací zkoušce

Rozsah kurzu Termín konání Cena
52 hodin od 14. 10. 2021 3.744,- Kč
40 hodin
32 hodin
32 hodin intenzivní

Aktuální nabídka kurzů (po naplnění kurzů bude rozšířena):

Zde si prosím vyberte z následujících kurzů, stáhněte si přihlášku na konkrétní kurz a vyplněnou ji pošlete na e-mail: jana.buncova@vse.cz. Veškeré informace, včetně platebních, naleznete na přihlášce. Jakékoli dotazy pište rovněž na výše uvedený e-mail.

52 hodin

• Prezenčně pondělí 16:15–17:45 (1x týdně 2 vyučovací hodiny, první pondělí 18. 10. 2021) – v případě covidu korespondenční formou  Přihláška 52 pondělí
  • On-line čtvrtek 17:00 – 18:30 (1x týdně 2 vyučovací hodiny, první čtvrtek 14. 10. 2021)
    Přihláška 52 čtvrtek on-line

Veškerá výuka bude probíhat v budově VŠE na Jižním Městě.

Areál Jižní Město:
Vysoká škola ekonomická v Praze
Ekonomická 957
148 00 Praha 4 – Kunratice

Spojení: Z Hlavního nádraží nebo autobusového nádraží Florenc – metrem C do stanice Chodov, poté autobusem č. 177 do zastávky Volha. Mapa

Zápis do kurzů

UPOZORNĚNÍ: Pouze tyto kurzy matematiky a kurzy pořádané fakultou managementu VŠE v Jindřichově Hradci mají požadovaný odborný kredit garantovaný katedrou matematiky a katedrami jazyků VŠE v Praze. Vysoká škola ekonomická nedává záruku za odbornou úroveň nabízených obdobných kurzů, prezentovaných jako příprava k přijímací zkoušce na VŠE.

Doporučená literatura:
Klůfa J.: Matematika – Vše pro přípravu k přijímacím zkouškám na VŠE, Ekopress, Praha, 2019

Požadavky k přijímací zkoušce z matematiky odpovídají obsahu shora uvedené knihy.